Categories: Akcie

Kurz Billingsovej ovulačnej metódy

Pozývame vás na kurz Billingsovej ovulačnej metódy. Kurz je určený pre manželov, snúbencov a slobodných, ktorí chcú spoznať a pochopiť krásu Božieho plánu s vlastnou plodnosťou a hlbšie vniknúť do podstaty Prirodzených metód plánovania rodičovstva a učenia Cirkvi.

Kurzu sa môžu zúčastniť aj katechéti, kňazi a zasvätené osoby, ktorí slúžia alebo chcú slúžiť vo farnostiach pri šírení radostnej zvesti o manželskej láske a plodnosti.

Kurz vedie MUDr. František Orlovský a pozostáva z troch stretnutí v termínoch: November 2018, Január a Marec 2019.

Miesta a konania kurzu:

Poprad            17.11.2018     od 14.00-18.00 hod.

Dolný Kubín   24.11.2018     od 14.00-18.00 hod.

Bližšie informácie s možnosťou prihlásenia nájdete na stránke Diecézneho katechetického úradu www.dkuspis.sk (a tiež na web stránke našej farnosti. Tu je možnosť dať odkaz na web farnosti: www.bit.ly/kurzbillingsovejmetody2018)