Akcie a podujatia všetky

Nedeľa Katolíckej univerzity

Už po desiaty krát sa posledná januárová nedeľa (27. januára 2019) slávi a pripomína ako Nedeľa Katolíckej univerzity v Ružomberku. Je to príležitosť pre všetkých katolíkov na Slovensku reflektovať úlohu a poslanie jedinej katolíckej vysokej školy a spojiť sa v modlitbe za všetkých jej študentov, pedagógov a ďalších zamestnancov ...
Čítať Viac

Ohne snúbencov

Príprava na manželstvo Víkendový program s potvrdením o absolvovaní náuk ...
Čítať Viac

Kurz pre manželov

Prihlásiť sa na kurz je možné tu:  https://www.domanzelstva.sk/prihlasenie-sa-na-kurz ...
Čítať Viac

Výstup na Téryho chatu

Pozývame všetkých mladých milovníkov hôr a turistiky na zimný výstup na Téryho chatu, ktorý organizuje Komisia pre mládež v Spišskej diecéze. Výstup sa uskutoční 26. 1. (sobota) 2019.Stretneme sa o 8.00 h pri starom Kostolíku Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Starom Smokovci. Prosíme záujemcov, aby sa prihlásili cez tento registračný formulár:www.bit.ly/vystupnateryhochatu2019Ponúkame tiež možnosť prespať z piatka do soboty v priestoroch Diecézneho centra mládeže vo Važci (svoj záujem stačí uviesť v prihlasovacom formulári).Výstup je určený pre mladých vo veku od 15 rokov. Účastníci pod 18 rokov musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas od zákonného zástupcu, ktorý im pošleme po prihlásení ...
Čítať Viac

Štafetová ADORÁCIA RODÍN ZA RODINY 2019

Beňadovo 18. január 2019 18. januára 2019 sa pokračuje celoročná štafetová adorácia rodín za rodiny vo farnosti Beňadovo. Svoju ochotu vzdať chválu a vďaku nášmu Pánovi prejavili a Božie milosti pre svoje rodiny i rodiny na celom Slovensku budú v tento deň vyprosovať rodiny z Beňadova ...
Čítať Viac

Anjel Pána

Petronel za svoje pyšné správanie musí počas jedného dňa na zemi priviesť aspoň jedného hriešnika k pokániu. Stihne to? Alebo sa stretne s Uriášom tam dole..? Príďte sa pozrieť, čo všetko náš „macher“ stihne vyparatiť.. 😀 ...
Čítať Viac

Farská knižnica je OTVORENÁ

Každý 1. piatok po sv. omši sa na vás tešíme v knižnici. Vďaka vám je možnosť vybrať si z viac ako tisíc kníh. Štandardná doba vypožičania je 1 mesiac. Ak nemôžete knihu hneď vrátiť alebo su ju chcete ešte nejaký čas nechať, dajte nám prosím vedieť: 0915 663 734 ...
Čítať Viac

Duchovná obnova

S pátrom Ivanom Barusom vo Viničnom (pri Pezinku) 29. 12. 2018 Téma: Kedy zostupuje do manželstva a rodiny Božie požehnanie a najčastejšie prekážky, ktoré ho blokujú Témy prednášok: Čo je mystika podľa náuky Katolíckej cirkviČo nám hovorí Pán o požehnaní cez Sväté písmo, skrze Učiteľský úrad Katolíckej cirkvi a skúsenosti svätýchAké sú najčastejšie príčiny blokujúce Božie požehnanieAké sú bloky a zviazanosti na duchovnej úrovni spôsobujúce spomalenosť a nevnímanieAko sa manželstvá najčastejšie otvoria vplyvu duchovného zlaNajbežnejšie situácie a spôsoby, ktoré vedú k vyhoreniuNajnebezpečnejšie, najrafinovanejšie a najnepozorovanejšie spôsoby rozvratu manželstiev a rodínAko ich duchovne rozlíšiť a ako sa pred nimi chrániťČo KONKRÉTNE ...
Čítať Viac

V Slovenskom Betleheme

Koncert bude vysielaný aj priamym prenosom Slovenskej televízie. (Vstup do kostola je riešený vstupenkami, skrz obmedzenej kapacity kostola, kostol nemôže byť preplnený, v kostole bude množstvo techniky, kamery....) Vstupenky si môžte zakúpiť od pondelka na Obecnom úrade v Mútnom. Pred kostolom bude veľkoplošná obrazovka, na ktorej si koncert môžete tiež pozrieť.  ...
Čítať Viac

Kurz Billingsovej ovulačnej metódy

Pozývame vás na kurz Billingsovej ovulačnej metódy. Kurz je určený pre manželov, snúbencov a slobodných, ktorí chcú spoznať a pochopiť krásu Božieho plánu s vlastnou plodnosťou a hlbšie vniknúť do podstaty Prirodzených metód plánovania rodičovstva a učenia Cirkvi. Kurzu sa môžu zúčastniť aj katechéti, kňazi a zasvätené osoby, ktorí slúžia alebo chcú slúžiť vo farnostiach pri šírení radostnej zvesti o manželskej láske a plodnosti. Kurz vedie MUDr. František Orlovský a pozostáva z troch stretnutí v termínoch: November 2018, Január a Marec 2019. Miesta a konania kurzu: Poprad 17.11.2018 od 14.00-18.00 hod. Dolný Kubín 24.11.2018 od 14.00-18.00 hod. Bližšie informácie s ...
Čítať Viac