Mládežnícky zbor – Shalom

Shalom dnes

Keďže kontinuita je dôležitá nie len v speváckych a hudobníckych radoch, ale aj vo vedení, spevokol po takmer 8 rokoch mení zabehnuté koľaje a vedenia sa ujíma Beáta Blažeňáková. Talenty sú pre nás darom a sme radi, že máme privilégium stáť tak blízko oltára a spievať na Božiu slávu.Mladí, to nie sú len zboristi, to si aj ty! Pridaj sa ...
Čítať Viac

Farská knižnica je OTVORENÁ

Každý 1. piatok po sv. omši sa na vás tešíme v knižnici. Vďaka vám je možnosť vybrať si z viac ako tisíc kníh. Štandardná doba vypožičania je 1 mesiac. Ak nemôžete knihu hneď vrátiť alebo su ju chcete ešte nejaký čas nechať, dajte nám prosím vedieť: 0915 663 734 ...
Čítať Viac

Oživíme farskú knižnicu

Tieto Vianoce oživíme spoločne farskú knižnicu! Tak znie iniciatíva mladých ľudí v Mútnom. Čítaj ďalej a pridaj sa k nám! ...
Čítať Viac

Púť do Zabawy

V dňoch 17. - 19. 3. 2017 sa konala púť mladých do Zabawy v Poľsku, ktorú organizovala Komisia pre mládež v Spišskej diecéze a Oravské centrum mládeže. Aj naša mládež sa zúčastnila tejto púte. Spolu s pánom kaplánom išlo z farnosti z Mútneho a Beňadova 43 pútnikov ...
Čítať Viac

Vianočný koncert a 10 rokov Shalom-u

Začiatkom januára 2016 a zároveň stále ešte vo vianočnom období sa uskutočnil druhý vianočný koncert spevokolu Shalom. Tento bol ale o niečo iný - oslavovali sme 10. výročie. Video z koncertu TU ...
Čítať Viac

Modlitby nielen mladých

Mladí v Mútnom, to nie je len zbor. To si aj Ty! Keďže chceme, aby sme sa viac spoznali, pozývame Ťa tento advent a zároveň na začiatku Jubilejného roka milosrdenstva, spoločne niečo podniknúť ...
Čítať Viac

Stretnutie mládežníckych zborov 2015

Toto stretnutie dáva príležitosť, spevákom a  hudobníkom mládežíckych zborov z námestovského dekanátu, vzájomne sa inšpirovať, spoznať a stráviť spoločný čas v speve, hudbe a spoločných aktivitách ...
Čítať Viac

Timothy koncert

Srdečne pozývame na koncert kapely Timothy 5. 1. 2014 v KD Mútne ...
Čítať Viac

Vianočný koncert

Ďakujeme všetkým členom nášhu zboru Shalom za krásne piesne a hudbu na vianočnom koncerte 2013. Pre tých, ktorí tam nemohli byť pripájame video TU z koncertu. Jedinečná kapela Križiaci v podaní Lucie a Zuzky V plnom nasadení Ďakujeme za vašu priazeň ...
Čítať Viac

Poďme sa obnoviť

Pôstny čas je ako stvorený na zlepšenie nášho osobného vzťahu s Bohom. Ako aj minulý rok, tak ani tento rok sme si nenechali ujsť duchovnú obnovu v Oravskom centre mládeže, ktorú viedol otec Marián Kuffa ...
Čítať Viac